Kauno arkivyskupijos katalikų tikybos 4 kl.mokinių viktorina
​ „Irkis į gilumą“ – 2017

Lapkričio 20d. Vilkijos gimnazijoje vyko kasmetinės Kauno arkivyskupijos viktorinos „Irkis į gilumą“ I etapas. Visą pamoką kruopščiai dirbo būrelis 4a ir 4b klasės mokinių.

Ketvirtokai, norintys dalyvauti I etape, turėjo pasikartoti 1-3 klasėse studijuotas temas apie Kūrėją, kūrimą, žmogų, šventuosius, Mergelę Mariją, sąžinę, gėrį, gerus darbus. Visi dalyviai buvo apdovanoti: parapijos klebonas kun.L.Šipavičius nudžiugino mokinius knygelėmis, tikybos mokytoja – saldžiomis dovanėlėmis. Iš dalyvavusiųjų I etape bus atrinkti penki, daugiausiai taškų pelnę, mokiniai, kurie sudarys komandą. Komanda turės rimtai ruoštis kitam etapui, kuris vyks Kauno II dekanate..