​Socialinės akcijos „Aš ir Tu – tai MES!!!

2017 gruodžio 3 dieną (sekmadienį) 13.00 val. Vilkijos bažnyčios šventoriuje, miestelio ir apylinkių gyventojai sukūrė “gyvą” skulptūrą, kuri simbolizuoja žmonių su negalia ir negalios neturinčiųjų bendrystę ir pagalbą vienas kitam, yra atpažįstamas ir pripažįstamas socialiai atsakingų įmonių (ĮSA). Akcija vykdoma tą pačią dieną ir valandą visoje Lietuvoje. Socialinės akcijos „Aš ir Tu– tai MES!!!“  Akcijos metu Vilkijos Vilkijos bažnyčioje 12val. vyko Šv. Mišios skirtos Tarptautinei žmonių su negalia dienai. Po mišių sukurtos gyvos skulptūros ženklas "Neįgalus", "Pėsčiųjų takas" bei gėlės žiedo simbolis.

​ ​Akcijos dalyviai ir svečiai buvo vaišinami karšta koše, arbata. Socialinės akcijos „Aš ir Tu -tai MES!!!“ organizatoriai Vilkijoje: Vilkijos miesto biblioteka Vilkijos miesto seniūnija Vilkijos apylinkių seniūnija Vilkijos Šv. Jurgio bažnyčios klebonas Linas Šipavičius Juozas Jaras tinklalapio „Vilkijietis“ įkūrėjas ,fotografas Vilkijos kultūros centrasim. ​Koordinatorė Vilkijoje , Kauno r. Jolanta Bačėnienė.

Fotografavo Raimundas Deimenius

Video siužetas