Skelbiame, kad.....


Parodyk man be darbų savo tikėjimą, o aš tau darbais parodysiu savo tikėjimą. (Jok 2, 18) Mielieji, XIX šimtmečio pabaigoje prisidėdami statant naują bažnyčią parapijiečiai kasė ir minkė molį, degė plytas, jas ant pečių nešiojo pastoliais. Susivieniję žmonės dirbo, bei rinko aukas didesnei Dievo garbei. Šiandien, praėjus 110 metų po bažnyčios pašventinimo, mūsų šventovei labai reikalingas kapitalinis grindų remontas. Savo parama prisidėkime prie naujų grindų įrengimo. Tai bus mūsų auka Dievo garbei ir dovana ateinančioms kartoms. Visus geros valios žmones kviečiame prisidėti prie renkamų aukų. Galimi aukojimo būdai: Aukoti galite internetu pervedant į Vilkijos šv. Jurgio parapijos sąskaitą DnB NORD banke Nr. LT344010042501380383. Arba perduoti auką parapijos klebonui.
Vilkijos šv. Jurgio bažnyčios
​grindų renovacijos planas

Pirmas etapas
: Vilkijos šv. Jurgio bažnyčios grindų remonto darbų projektas su granitine danga bei šildymo elementais yra užbaigtas. Projekto autorius Kęstutis Grabauskas. Projekto rėmėjas: Kauno rajono savivaldybė (suma 2706 eurai). Darbai atlikti per ne pilną pusmetį. Antras etapas: Vilkijos šv. Jurgio bažnyčios grindų remonto darbų lėšų įsisavinimas – antrojo etapo pradžia. Todėl Kviečiame visus parapijiečius bei geros valios žmones prisidėti prie bažnyčios grindų remonto darbų. Auką galima perduoti parapijos klebonui arba pervesti į Vilkijos šv. Jurgio parapijos banko sąskaitą: LT 124010042500267025. Dėkojame už bendrą Dievo darbą. Trečias etapas: Vilkijos šv. Jurgio bažnyčios grindų remonto darbai. Paskaičiuota renovacijos darbų sąmata 122 566, 12 eur. Šią sumą padalinus iš parapijos skaičiaus, vienam žmogui atitenka 24, 52 eur.
​Pamastymai apie Adventą
Šv. Mikalojus pasaulyje ir mūsų parapijoje
 Kviečiu įsigyti katalikišką spaudą. Ji yra viena iš edukacinių būdų kaip praplėsti mūsų religinį akiratį ir paremti religinę literatūrą.

Piligrimų centras

Kauno arkivyskupijos J.P.II piligrimų centras, kaip ir kasmet, nori pakviesti jaunimą vykti į šias piligrimines keliones.

Taize pamaldos jaunimui. 

2018 metais kovo 15 d. 19:00 val. Vilkijos gimnazijoje vyks Taize pamaldos jaunimui. Kviečiame visus dalyvauti.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© PigiosSvetaines.lt