Šv. mišios už žuvusius ir kentėjusius dėl Lietuvos laisvės

Už karius Šv. Mišias aukojo parapijos kunigas magistras Linas Šipavičius

Šventė prasidėjo Šv. Mišiomis Vilkijos vėlyvosios gotikos Šv. Jurgio bažnyčioje, kuri kitais metais švęs 110 -ąsias pastatymo metines. Už karius Šv. Mišias aukojo parapijos kunigas magistras Linas Šipavičius. Vėliavų grupių sargyba su jaunaisiais šauliais papuošė Mišių aukojimo ceremoniją. Po mišių karių kolona su vėliavomis skambant patriotinėms dainoms patraukė nustatytu maršrutu per Vilkijos miestą.
Šv. Mišias aukojo parapijos kunigas magistras Linas Šipavičius

Pamaldų metu

Savanoris Saulius Kaletka

„Mano tėviškę užplūdo ordos iš Rytų. Ir pradėjo Lietuva kraujuoti: degė sodybos, aidėjo šūviai pagiriais, vaitojo žmonės vagonuose, dejavo žemė ir dangus. Ar aš galėjau sėdėti rankas sudėjęs? Ar aš galėjau? Surakino mane, supančiojo, bet sutraukiau pančius ir nuėjau į girią pas kovotojus. Ar galėjau neiti? Užrišo man akis, kad nieko nematyčiau, užkimšo man ausis, kad nieko negirdėčiau. Bet išgirdau pagalbos šauksmą. Ar galėjau negirdėti? Norėjo užkimšti man burną, kad neištarčiau žodžio Laisvė.
Povilas Šimkavičius