Pirmoji Komunija 2022-05-29

Antraštė

Gegužės 29-oji Vilkijos parapijoje buvo ypatinga ir džiugi, nes šventėme Šeštines – Jėzaus dangun žengimo šventę, taip pat 29 vaikai pirmą kartą priėmė Švč. Sakramentą. Visus susirinkusius pasveikino ir palaimino parapijos klebonas kun. Linas Šipavičius. Po palaiminimo vaikai, lydimi tėvų ir artimųjų, iškilmingai žengė į gražiai išpuoštą bažnyčią. Tėveliams juos palaiminus prasidėjo Šv. Mišios. Pamokslo metu klebonas kalbėjo: ,,Šiandien švenčiame Jėzaus įžengimą į dangų. Po 40-ties su savo mokiniais praleistų dienų Jis paliko juos – įžengė į dangų. Bet išties Jėzus mūsų nepalieka. Jis lieka ir saugo mus savo bendruomenėje. Tas pasilikimo ženklas ir yra šiandienos nuostabioji šventė – Pirmosios Komunijos šventė. Mūsų mažieji bendruomenės nariai pirmą kartą priims Viešpaties, Jėzaus Kristaus, Kūną. Tai akivaizdus ženklas, kad Jėzus Kristus yra čia ir dabar, mūsų bažnyčioje. Šeštinių šventimo metu mūsų bažnyčia ypatingu būdu pagerbia Viešpatį, priimdama naujus Bažnyčios narius“. Įvykęs pirmasis vaikų susitikimas su Jėzumi yra tik didelio kelio pradžia. Svarbu, kad jų tikėjimo kelionė tęstųsi toliau, stiprėtų bei būtų auginama Dievo malonės.
​Virginija Žiobienė