Lapkričio 1 d. 18:00 val. vyko gedulingos šv. mišios „Mirusiųjų Paminėjimo“ dienoje. Po šv. mišių visi tikintieji su žvakelėmis rankose ėjo pagerbti mirusiuosius procesijoje į Vilkijos senąsias kapines..

Eisena patraukė bažnyčios link

Klebonas meldžiasi už mirusiųjų sielas

Šiandien prisimename savo artimuosius ir visus, iškeliavusius pas Viešpatį. Galbūt liūdime, kad jų nėra su mumis, tačiau meilės ryšys, jungęs mus čia, žemėje, išlieka – maldoje su Jėzumi.
​Šiandienos Evangelijoje Jėzus guodžia mus ir užtikrina, kad Jis NIEKADA mūsų neatstums. Kodėl? –mus mylintis ir mumis besirūpinantis dangiškasis Tėvas patikėjo Jam kiekvieną iš mūsų, nes esame brangūs.
Senose kapinėse prie XIX amžiaus koplystulpio

Lietus tik dar labiau sustiprino  vėlinių vakaro nuotaiką

​Pats Jėzus mums sako: ​,,O mano Siuntėjo valia reikalauja, kad nepražudyčiau nė vieno, kuriuos jis man pavedė.“ ​Jėzaus pažadas liudija, kad turėsime amžinąjį gyvenimą ir būsime prikelti paskutiniąją dieną. ​Toks yra mūsų tikėjimas, mūsų viltis, todėl savo iškeliavusius artimuosius pavedame Dievo – mus mylinčio Tėvo – meilei ir gailestingumui. Amžinąjį atilsį duok mirusiems, Viešpatie. Tegul ilsisi ramybėje...
Evangelijos skaitinį komentuoja ses. Kūdikėlio Jėzaus Marija Juozapa OCD
Žvakių šviesoje

Susikaupimas maldai

Kapinėse  žvakėmis buvo pažymėtos trys stotelės, prie kurių buvo medžiamasi už mirusiųjų vėles

Eisena iš senųjų kapų grįžo į bažnyčia paskutiniai maldai.