Vilkijos miesto bibliotekos atidarymo ceremonija

Bibliotekos šventinimo ceremonija


Ketvirtadienį Vilkijoje įvyko kukli, tačiau bendruomenei svarbi šventė: miesto biblioteka persikėlė į naujas, jaukesnes patalpas. Biblioteka nuo šiol veiks Vilkijos pirminės sveikatos priežiūros centro kaimynystėje. Bibliotekininkės Jolanta Bačėnienė ir Zita Ruzgienė sakė, kad naujos patalpos nėra labai didelės, bet gerokai jaukesnės už senąsias. Į šventę atvykę Kauno rajono meras Valerijus Makūnas ir jo pavaduotojas vilkijietis Jonas Gurskas pasidžiaugė, kad per Nepriklausomybės laikotarpį pavyko išsaugoti 30 Kauno rajono viešosios bibliotekos filialų. Kauno rajono viešosios bibliotekos direktorė Irena Stančiauskienė pastebėjo, kad Vilkijos filiale nuoširdžiai puoselėjamos kultūros tradicijos, ugdomas gyventojų informacinis raštingumas, vykdomos švietėjiškos programos. Biblioteka bendradarbiauja su Vilkijos gimnazija, A. ir J. Juškų muziejumi.

Buvo galimybė išgirsti aktorės Dalios Jankauskaitės įspūdingą kompoziciją pagal Mariaus Katiliškio, Liūnės Sutemos bei Henriko Nagio kūrybą.,programoje skambėjo kompozitoriaus Andriaus Kulikausko dainos, birbynininko virtuozas..
Ketvirtadienį Vilkijoje įvyko kukli, tačiau bendruomenei svarbi šventė: miesto biblioteka persikėlė į naujas, jaukesnes patalpas. Biblioteka nuo šiol veiks Vilkijos pirminės sveikatos priežiūros centro kaimynystėje. Bibliotekininkės Jolanta Bačėnienė ir Zita Ruzgienė sakė, kad naujos patalpos nėra labai didelės, bet gerokai jaukesnės už senąsias. Į šventę atvykę Kauno rajono meras Valerijus Makūnas ir jo pavaduotojas vilkijietis Jonas Gurskas pasidžiaugė, kad per Nepriklausomybės laikotarpį pavyko išsaugoti 30 Kauno rajono viešosios bibliotekos filialų. Kauno rajono viešosios bibliotekos direktorė Irena Stančiauskienė pastebėjo, kad Vilkijos filiale nuoširdžiai puoselėjamos kultūros tradicijos, ugdomas gyventojų informacinis raštingumas, vykdomos švietėjiškos programos. Biblioteka bendradarbiauja su Vilkijos gimnazija, A. ir J. Juškų muziejumi

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© PigiosSvetaines.lt